KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15502042
nr 1550 2042
Ann Margret Dahlquist-Ljungberg
(1915-2002), Sverige
Etsning, "Den blinde fursten". Signerad. Bildmått: 19x22 cm, yttermått inklusive ram: 36x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:23:24
100 kr
250 kr
nr 1550 2042
(1915-2002), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 3 juli 2023 |