KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 12667583
nr 1266 7583
Marie Palmgren
(f. 1962), Sverige
Gravyr, Signerad, daterad 2003. Monotypi, signerad, 19,5x20 cm
Marie Palmgren, svensk bildkonstnär född 1962 i Norrköping.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2019
kl 20:10:24
27/7 20:58:00
Marie Palmgren
Läs mer om Marie Palmgren