KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 16349082

nr 1634 9082

Gravyr

JF Martin, porträtt av Fredrik Henrik af Chapman, 1700-tal. Bildmått: ca 11x7 cm, plåt ca 13x9 cm, oramat löst blad

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 augusti 2024
kl 20:02:48

30/7 13:59:45 1      300 kr
3/8 00:57:10 2      Vinnande bud