ART / Etchings etc / Enamel painting 17277135
nr 1727 7135
Stig Ghylfe
(1925-2000), Sverige
Stig Ghylfe (1925-2000), Sweden. Signed, dated - 82, 16x16, största mått: 30x30,
ENAMEL PAINTING, Signerad, daterad - 82,16x16, största mått: 30x30 cm, oramad
Stig Ghylfe, Swedish painter, born 1925, dead 2000.
Monday September 29 2025
at 20:10:20