KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 17334023
nr 1733 4023
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Torrnålsgravyr, "Carina". Signerad, numrerad 19/260, daterad -83. Bildmått: 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 42x32
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
600 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 18:14:07
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson