Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Klänning 15781049

nr 1578 1049

Klänning

Ljus smokingklänning med tillhörande bolero och underkjol, ateljésydd hos Camilla Thulin Design AB. Proveniens Camilla Thulin. Spets från Solstiss, storlek: 38, bv 88, midja 72. Skänkt av Camilla Thulin

Utrop:

4.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 13 november 2023
kl 16:49:00

     150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
     250 kr
     350 kr
     450 kr
     800 kr  BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)

  • 13 nov

Specialauktion för Stadsbrudskåren

Läs mer om Specialauktion för Stadsbrudskåren