KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 8091047

nr 809 1047

Olle Agnell

(f. 1923), Sverige

Teckning, Tusch, Olle Agnell (f. 1923), osignerad, 19x26

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 februari 2013
kl 19:52:27

25/2 14:46:44 1      Vinnande bud

Olle Agnell

Läs mer om Olle Agnell