KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 17234287

nr 1723 4287

Teckning

Blyerts, Björn Jonson (1903-1991), Sverige. Signerad, 13x16 cm, yttermått inklusive ram: 28x32 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 september 2025
kl 19:22:01