MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skrivbordsstol 5944123
nr 594 4123
Skrivbordsstol
JOC, Ekselius
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 17 augusti 2009
kl 19:39:32
350 kr
600 kr
800 kr
800 kr
900 kr
1.700 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr