ART / Sculptures and works of art / Dalecarlian horse 9262062
nr 926 2062
DALECARLIAN HORSE
old, height: 13, wear, damages.
modell äldre, höjd: 13
Condition: slitage, skador
400
SEK 100
Monday November 24 2014
at 18:57:47
20/11 22:32:52
23/11 00:06:05