MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 10581216

nr 1058 1216

Skåp

mahogny, senempire, med spegeldörrar, 1800-tal, längd: 112 cm, djup: 46 cm, höjd: 215 cm

Kondition: skador

Utrop:

5.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 26 september 2016
kl 20:22:32

Senempiren