MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14711032

nr 1471 1032

Skåp

Barock, Ek. Proveniens Geddeholms herrgård. Bredd: 135 cm. Djup: 54 cm, höjd: 193 cm, nyckel

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 30 maj 2022
kl 18:09:56

30/5 00:35:31 1      Vinnande bud

Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.