KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 16416206
nr 1641 6206
Harry Harryan
(1895-1948), Sverige
Färgkrita, Interiör med flicka. Signerad, daterad -56. Bildmått: 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 45x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:43:40
9/9 13:32:29
Harry Harryan
Läs mer om Harry Harryan