KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10706425

nr 1070 6425

Kopparstick

6 st, 1800-tal, Svensk Botanik, Palmstruch, Handkolorerade, ca 18x12

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 november 2016
kl 19:51:42

21/11 19:46:42 1      Vinnande bud