MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / ClubfÃ¥töljer 7278303

nr 727 8303

Clubfåtöljer

1 par, 20-tal, läder

Kondition: skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 28 november 2011
kl 18:56:06