MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtöljer 15029407
nr 1502 9407
Clubfåtöljer
ett par, Läder, 1920-/30-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:55:55
500 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr