Ã–VRIGT / Diverse / Cigarettautomat 13714124

nr 1371 4124

Cigarettautomat

väggmodell på ställning, Wilhelm Harting. Längd: 73 cm. Djup: 28 cm, höjd: 131 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 januari 2021
kl 18:22:16