ÖVRIGT / Diverse / Schackbräde 15664029
nr 1566 4029
Schackbräde
+ pjäser, Asien. Längd: 46x46, fällbar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:12:14
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)