KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 14088433

nr 1408 8433

Arvid Knöppel

(1892-1970), Sverige

Kolteckning, Signerad, Björn, yttermått inklusive ram: 45x58cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 juli 2021
kl 20:31:07

18/7 18:58:38 1      Vinnande bud

Arvid Knöppel

Läs mer om Arvid Knöppel