MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6046547
nr 604 6547
Stolar
10 st, 1800-tal, Med rottingsits,
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 12 oktober 2009
kl 18:46:47
800 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.400 kr