FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 13534216
nr 1353 4216
CHAIRS
2 pcs, Stol 150, Lennart Bender, Åry Stålmöbler. Brännstämplad. Underrede av stålrör, sits i formpressat trä, klädsel i konstläder, height: 76 cm, sitthöjd ca: 33 cm, wear.
2 st, Stol 150, Lennart Bender, Åry Stålmöbler. Brännstämplad. Underrede av stålrör, sits i formpressat trä, klädsel i konstläder, höjd: 76 cm, sitthöjd ca: 33 cm
Condition: bruksslitage
700
SEK 500
Monday October 12 2020
at 19:29:24
400 kr
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr