MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 16471018

nr 1647 1018

Stolar

2 st, Karin Mobring, "Amiral", IKEA. Kromad metallstomme, klädsel av läder

Kondition: slitage, skador

Utrop:

8.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 30 september 2024
kl 18:11:02

27/9 20:02:00 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 30 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska