MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6536231
nr 653 6231
Stolar
3 st, Gustavsiansk-stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 augusti 2010
kl 19:23:36
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr