MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6122576
nr 612 2576
Stolar
6 st, Nyrenässans
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 30 november 2009
kl 19:40:46
100 kr
600 kr
300 kr
450 kr