MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5897444
nr 589 7444
Stolar
4 st, Fritz Hansen, 1973
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
6.100 kr
måndag 29 juni 2009
kl 18:16:17
2.500 kr
1.700 kr
2.500 kr
4.000 kr
4.000 kr
6
5.500 kr
5.000 kr
5.300 kr
6.000 kr
6
6.000 kr
6
Fritz Hansen