MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 15857154

nr 1585 7154

Stolar

Ett par, 1700-tal, Chippendale. Bredd: 54 cm, sitthöjd 46 cm. Höjd: 102 cm

Kondition: bruksslitage

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 11 december 2023
kl 20:15:14

11/12 20:10:14 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 11 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska