MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 13714108
nr 1371 4108
Arne Vodder
(1926-2009), Danmark
Stol, Sibast, Danmark,
Kondition: slitage, skador
Arne Vodder, dansk möbelformgivare född 1926, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:36:15
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)