MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stol 6387505

nr 638 7505

Stol

Nanne Dietzler

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 3 maj 2010
kl 19:17:08

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.