MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 6387505
nr 638 7505
Stol
Nanne Dietzler
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 maj 2010
kl 19:17:08
200 kr
400 kr
600 kr
500 kr
900 kr
6
1.000 kr
1.000 kr