KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 11482571

nr 1148 2571

Carborundumetsning

Oidentifierad konstnär, signerad, bladets mått: 49x37

Utrop:

400 kr

måndag 4 december 2017
kl 20:13:49