KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12422136

nr 1242 2136

Max Papart

(1911-1994), Frankrike

Carborundumetsning, Max Papart (1911-1994), Frankrike. Signerad, numrerad EA XVI/XXV, bladets mått: 77x57 cm

Max Papart, fransk målare född i Marseille 1911, död 1994.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:02:07

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Max Papart

Läs mer om Max Papart