KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 14235587
nr 1423 5587
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, bladets mått: 55x44cm, yttermått inklusive ram: 62x50cm
Kondition: skadad glas.
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:26:04
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard