KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 16816042
nr 1681 6042
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Carborundumetsning, Alain Berck-Vitz (f. 1943). Signerad, numrerad XI/XV, yttermått inklusive ram: 66x42 cm
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 februari 2025
kl 18:42:52
1.000 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Alain Berck-Vitz
nr 1681 6042
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 1.200 kr |
måndag 24 februari 2025 |