KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 17277318
nr 1727 7318
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 1/90, abstrakt komposition. Bildmått: 76x58 cm, yttermått inklusive ram: 87x66 cm
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:32:23
100 kr
Alain Berck-Vitz
nr 1727 7318
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 29 september 2025 |