ART / Watercolor paintings & Drawings / Calligraphy 15773108

nr 1577 3108

CALLIGRAPHY

Chen Yulong. Tusch på papper. Signed, unframed. Sheet: ca 38x85 cm, wear.

Chen Yulong. Tusch på papper. Signerad, oramad. Bladets mått: ca 38x85 cm

Condition: slitage

Yes

SEK 100

Monday November 13 2023
at 18:59:29

8/11 16:07:49 1      Vinnande bud