MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Café table 16417083

nr 1641 7083

CAFÉ TABLE

Mörkbetsat trä. Längd ca 55 cm. Width: 62 cm, höjd 71 cm. Wear, damages.

Mörkbetsat trä. Längd ca 55 cm. Djup: 62 cm, höjd 71 cm.

Condition: slitage, skador

1200

SEK 1000

Monday September 9 2024
at 19:30:37