MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 14046279
nr 1404 6279
Bokhylla
Tidigt 1900-tal, betsad björk. Bredd: 174. Djup: 28 cm, höjd: 87 cm
Kondition: slitage, skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:02:37
250 kr
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)