FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Book case 9018618
nr 901 8618
BOOK CASE
1950s/1960s, mahogany, length: 120 cm, width: 40 cm, height: 175 cm, wear.
50/60-tal, Mahogny, längd: 120 cm, djup: 40 cm, höjd: 175 cm
Condition: slitage
Withdrawn
Monday June 30 2014
at 19:01:30