FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Book case 11007624

nr 1100 7624

BOOK CASE

1940s, mahogany, length: 120 cm, width: 28 cm, height: 86 cm, damages.

1940-tal, Mahogny, längd: 120 cm, djup: 28 cm, höjd: 86 cm

Condition: skador

SEK 1100

Monday April 3 2017
at 20:00:43