KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bildrulle 13405333

nr 1340 5333

Bildrulle

Asien, Ämbetsman, modell äldre, ca 202x106 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:15:19