MÖBLER / Skåp & hyllor / Atenienn 12029155

nr 1202 9155

Atenienn

Nygotik, 1800-tal, trä, spegeldekor. Längd: 82. Djup: 33 cm, höjd: 172 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 september 2018
kl 18:02:17

10/9 10:25:14 1      Vinnande bud

Nygotiken
Vid ca 1820-40-talet. Inspirationen kom från England.