MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 11488355

nr 1148 8355

Karmstol

Senempire, 1800-tal

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:40:44

29/11 18:38:20 1      100 kr
1/12 15:13:25 2      Vinnande bud

Senempiren