MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 10201445

nr 1020 1445

Karmstol

1950-tal

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 februari 2016
kl 19:38:04