MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15028366
nr 1502 8366
Fåtölj
med utfällbara sidoskivor, rotting
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 november 2022
kl 19:54:02
11/11 19:37:31