MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 5646164
nr 564 6164
Fåtölj
1930/40-tal
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 2 februari 2009
kl 18:45:10
500 kr
750 kr
800 kr
900 kr