KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell / tusch 13903354

nr 1390 3354

Akvarell / tusch

2 st, oramade lösa blad, Kina, 1900-tal, 130x32, akvarell. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 april 2021
kl 19:12:33

10/4 22:56:48 1      Vinnande bud