KONST / Litografier / Färglitografier 14076124

nr 1407 6124

Färglitografier

2 st, BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, daterad 1978, yttermått inklusive ram: 65x49 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 07:24:26)
Uppdatera
Visning

fredag 2/7, lördag 3/7, söndag 4/7 och måndag 5/7

Auktionen
avslutas:

måndag 5 juli kl 19:29:32

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor