ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell 3146442

nr 314 6442

Akvarell

Lenght: ()

1800-tal, signerad, motiv från Haslemore

1500

SEK 9000

Monday May 17 2004
at 16:00:00

17/5 00:08:22 1      hidden*