KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 16108411
nr 1610 8411
Grafiskt blad
Utsikt från Stockholms slott 1898, (eftertryck). Bildmått: 22x35 cm, yttermått inklusive ram: 33x42 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:40:39
28/3 14:52:04
300 kr
29/3 11:04:58