ART / Sculptures and works of art / Sculpture 5521618

nr 552 1618

SCULPTURE

Lenght: ()

Pojke med sticka, höjd: 16

Condition: slitage, skador

100

SEK 100

Monday November 17 2008
at 18:42:02

14/11 20:41:28 1      Vinnande bud