KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274080

nr 1627 4080

Oidentifierad konstnär. Signerad R Sandberg, Älg i månsken. Olja på duk, 30x42 cm, yttermått inklusive ram: 41x54 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 juni 2024
kl 20:30:40